Wszechobecna wiosenna aura inspiruje do dekorowania domu na Wielkanoc w jasnych barwach, które dodają wnętrzu lekkości i świeżości. Chętnie sięgamy po odcienie żółci, zieleni, różu i fioletu, które przywodzą na myśl pierwsze kwiaty. W tym sezonie modne są także dekoracje w naturalnych barwach uzupełnionych złotymi detalami, dodającymi szyku i elegancji - np. figurki zajączków.
Przygotowując się do Wielkanocy, warto zadbać o odpowiedni wystrój, który wprowadzi do domu radosny i świąteczny nastrój. W kolekcji Happy Easter dostępnej wyłącznie w Empiku znajdziemy m.in. wiosenne wianki, którymi można pięknie ozdobić stół lub drzwi wejściowe, kolorowe świece w kształcie jajek czy szeroki wybór figurek z motywem zajączków. W ofercie nie zabrakło także dużych pluszowych króliczków, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym domownikom, oraz akcesoriów kuchennych, m.in. foremek do pieczenia.
Kolekcja jest dostępna w dwóch modnych odsłonach: pastelowej w odcieniach zieleni, żółci i fioletu oraz w naturalnych barwach uzupełnionych złotymi detalami.
Kolekcja Happy Easter jest dostępna zarówno stacjonarnie (w salonach Empik), jak i online.